לוגו ג'אמפ קידס

מגלשת מים

מי מבינכם איננו אוהב בכל נבכי נשמתו את עונת הקיץ? לעומת עונת החורף, שקר ורטוב בחוץ, עונת הקיץ מבשרת רק דברים טובים. כמו למשל – היא מלאה בפירות הכי טובים, היא מאפשרת להשיל את כל הבגדים הכבדים של החורף, ולהתהלך רק עם גופייה ומכנסיים קצרים. בעונת הקיץ הימים יותר ארוכים, וכמובן אפשר ליהנות משחייה בים או בבריכה. פשוט כיף אמתי. אבל אתם יודעים מה יותר כיף? ההיצע של מגלשת מים. יש המון מגלשות מים מתנפחות, והן מוצעות בכל צבע וצורה – מדמויות קטנות של טרולים, ועד לדמויות גדולות של כרישים. מי שייצר את מגלשת המים התחשב במאוויים של הלקוחות. אפשר לשייך אותם לכל קונספט כמעט, מה שהופך אותם למושלמים בשביל חגיגות לילדים.

 

האם קשה להתקין מגלשת מים?

נשאלת השאלה – "האם זה קשה להתקין מגלשת מים"?, ובכן, מיד נשיב. זאת ממש לא בעיה להתקין מגלשות מים מתנפחים. ההתקנה שלהן איננה דורשת כל ידע מקדים, או ידע טכני. כל מה שנדרש מכם הוא למצוא את המקום המתאים ביותר, בשביל ההתקנה שלהם, כמו גם למצוא קרקע שטוחה. באם תיתקלו בקשיים, כדאי לקרוא את הוראות ההתקנה, אשר נלוות למוצר. כמו כן, ניתן ליצור קשר עם האגף הטכני של החברה שממנה רכשתם את מגלשת המים, ואנו בטוחים שהם ישמחו לעזור לכם.

האם מגלשת מים בטוחה בשביל ילדים קטנים?

השאלה החשובה – "האם מגלשת מים בטוחה בשביל ילדים קטנים"?, אומנם היא נשמעת כשאלה רטורית, אבל בכל זאת נשיב עליה, לטובת הרבה הורים מודאגים. קודם כל, נקדים ונאמר, שאל לכם להיות מודאגים בעניין זה. מגלשות מים מתנפחים בהחלט בטוחות בשביל הילדים הקטנים, וזאת נוכח העובדה שהן עשויות מוויניל, מגומי. מה שעשוי לסכן את הקטנטנים זה תרבות המשחקים שלהם. בעוד ילדים קטנים אוהבים לדחוף אחד את השני במשחקים, בכל זאת מדובר על מתקן עם מים, שברגע שדוחפים ילד בכוח עז, הוא עשוי להחליק, עד כמה שנספר לכם שהמתקן מאוד בטיחותי, אבל יש גם מציאות משתנה. על מנת לייעל את השיטה, קחו מידה של אחריות מסוימת על הילדים שלכם. תלמדו אותם, כבר מקטנותם, בבית, איך אמורים לשחק עם ילדים אחרים. תלמדו אותם על המשמעות של דחיית סיפוקים, שלא כל מה שרוצים, מיד מקבלים. תלמדו אותם על משחק שיתופי, ועד כמה שזה חשוב לתת מקום לילדים אחרים, ולא להשתמש באלימות, כדוגמת דחיפות. עם קצת מאמץ והטמעת המסר, מגלשת המים תמשיך להיות בטוחה בשביל הילדים הקטנים שלכם.

האם מגלשת מים מוגבלת רק לעונת הקיץ?

והרי זאת שאלה מפתיעה – "האם מגלשת מים מוגבלת לעונת הקיץ"?, את האמת, עד שביררנו את הסוגיה הזאת, גם אנחנו לא ידענו את התשובה. היינו בטוחים לתומנו, כי מגלשת מים מתנפחת מוגבלת רק לחודשי עונת הקיץ. זמן שבו ההורים נמצאים בבעיה אמתית, במיוחד בחופש הגדול, כיצד לנתק את הילדים ממשחקי המחשב, ולהגביר את יצר ההרפתקנות והפעילות הפיסית שלהם. אך התוודענו גם אנחנו. מגלשות המים בהחלט ישימות גם בעונת החורף. ברור שעדיף לא להיכנס למים קרים כשקר בחוץ ורטוב מכל כך הרבה גשמים, אבל יש בעונת החורף גם ימים שטופי שמש, שמש קרה אומנם, אבל בהחלט מספיקה בשביל בילוי ממריץ ומהנה שכזה. ככלות הכול, מה יותר חשוב לכם מאשר שהילדים שלכם יהיו בריאים ומאושרים, שיהיה להם את העיסוק החביב עליהם, בעוד אתם מתעסקים בחופשיות בעניינים החשובים שלכם?

האם יש להתאים מגלשת מים לפי גילאים?

נראה כי שאלה זאת עניינה הרבה תוהים, השאלה – "האם יש להתאים מגלשת מים לפי גילאים?", ובכן, ממש כן, בקצרה. וכעת נרחיב. אין סוג אחד של מגלשת מים מתנפחת, כמו בכל תחום, יש כל מיני יצרנים, וכל יצרן הגה ויצר את "הבייבי" שלו. בשל כך, כל מגלשת מים שכזאת מתאימה לגיל אחר של ילדים. ומיד נפרט. בשביל ילדים עד לגיל שנתיים, לא כדאי בכלל להציע להם את המתנפחים הרגילים של מגלשות המים, כי אם עדיף לחשוף אותם למתנפחים בדמויות ובליצנים, הם פחות ייבהלו, ונראה כי כך הם יותר ישתפו פעולה. בשביל ילדים בין הגילאים שלוש לבין הגילאים שש – מתנפחים יותר עדינים, יתקבלו באהדה רבה יותר, לעומת מתנפחים עצומים בגודלם, כמו המגלשות מים. והנה כבר הגענו לילדים בני גילאי שבע ועד לגילאי אחד עשרה, נראה כי הפתרון המסתמן כמוצלח ביותר עבורם הוא מגלשות מים, מה שיעסיק אותם שעות על גבי שעות, ויקנה לכם את החופש לעסוק במטלות חיוניות של הבית, שבשל חוסר זמן, הזנחתם עד היום. ובאם כבר הגענו לילדים בגילאים של בין שתיים עשרה ועד לבגירים, בני שמונה עשרה, מתנפחים כדוגמת מגלשות מים בהחלט יספקו אותם, יאתגרו אותם, ויענו על כל הצרכים ועל כל המאוויים שלהם.

האם מגלשת מים תגרום לכם "לשבור תכנית חיסכון"?

כמו בכל רכישה, לאלמנט של העלות יש משקל מכריע. אין מה לעשות, המצב הכלכלי, אף במדינת ישראל, ואף במרחבי העולם, מאז תחילת תקופת הקורונה אינו מזהיר. המון מפוטרים והמון מי שהוצאו לחופשה ללא תשלום. ועל כן, לפני כל רכישה יש לחשוב כמה פעמים. ובשל כך, השאלה המרתקת – "האם מגלשת מים תגרום לכם "לשבור תכנית חיסכון"?, תיענה בפרוטרוט. קודם כל תדעו, שעבור רכישת או עבור השכרת מגלשות מים מתנפחות ממש לא צריך לקחת הלוואה, או כמצוין להלן "לשבור תכנית חיסכון. ברור מאליו, שאם תרכשו את המגלשה תשלמו הרבה כסף, כמו בכל רכישה גדולה. אבל האלטרנטיבה של השכרת המתקן תצא לכם הרבה יותר זולה, בפרט שבעונת החורף לרוב לא משתמשים במגלשת המים, באופן הזה שמדובר על כמה חודשים שהמגלשה תשכב בחוסר שימוש. במידה ותשכרו את מגלשת המים גם תייתרו כל הוצאה כספית בגין תחזוקה, כל ענייני התחזוקה נופלים על חשבון החברה שממנה תשכרו את מגלשות המים.

האם מגלשת מים תופסת הרבה מקום?

על השאלה – "האם מגלשת מים תופסת הרבה מקום"?, נענה מיד. באופן גורף התשובה שלנו שלילית. מגלשות מים מתנפחות אינן תופסות הרבה מקום. צריך רק להתאים מקום בהתאם למידות שלהן. וכל היופי שבעניין, שכאשר המגלשה איננה בשימוש, אפשר לקפל אותה, תוך כדי אחסון שלה, ולהשתמש במקום לצרכים אחרים. טובים וחשובים יותר.

מדוע מגלשת מים מספקת הנאה צרופה?

שאלת השאלות – "מדוע מגלשת מים מספקת הנאה צרופה?", ובכן, אין לנו מלים להביע עד כמה הנאה מספקות מגלשות מים להשכרה. קצרה היריעה מלהסביר עד כמה. נתחיל בדיון, מתוך אמירה נחרצת – מגלשות המים אינן מיועדות רק לילדים. אף מבוגרים אוהבים להשתובב, לשחק עם מים, להתרענן ביום קיץ מהביל. גם למבוגרים לפעמים מותר להתנהג כקטנים. בתור הורים לילדים, בוודאי שאתם מבינים, כי ילדים עשויים לבלות זמן ניכר בתנועה של הלוך חזור במגלשות, עד שהינם מגיעים לנקודה של התשה. באם יש לכם אירוע ייחודי, או שסתם בא לכם לפנק את בני המשפחה שלכם, תשכרו עבורם מגלשות מים, ותראו מה זה בדיוק אומר הנאה צרופה.

מתנפח מים בנג'י ראן
מתנפח טום וג'רי
מתנפח מגלשת מים טייפון
מתנפח מגלשת מים דקלים
דילוג לתוכן