לוגו ג'אמפ קידס

מתקנים מתנפחים

יש הטוענים, כי החיים קשים למדי. לא פשוט להתנהל נוכח העידן המודרני. נראה כי מיום ליום העבודה נהיית תובענית יותר, הילדים דורשים יותר תשומת לב, יותר חוגים, יותר תעסוקה, ואילו אתם בסך הכול רק ישות אחת. אז איך בכל זאת הופכים את החיים שלכם, ואת החיים של הילדים שלכם, ליותר מתגמלים, ובעיקר ליותר מהנים? יופי, אנו שמחים ששאלתם. אם יש דבר שאין עליו עוררין, והוא מלווה בעונג צרוף, זה מתקנים מתנפחים. במדינת ישראל הקטנה, הידועה גם כשטופת שמש, אף בעונת החורף, מה יותר טבעי מלהשתעשע על מתקנים? רק להביט בעיניים השמחות והמאושרות של הילדים שלכם, זה שווה. ושלא תיטעו לרגע – המתקנים המתנפחים בהחלט עשויים להתאים גם לכם. ככלות הכול, בכל מבוגר מסתתר ילד קטן. רוצים לדעת עוד? פשוט המשיכו לקרוא או עברו לעמוד מתנפחים להשכרה וגלו סוגים רבים של מתנפתחים

האם מתקנים מתנפחים מייצרים קרבה זה לזה?

אם יש שאלה, שאף סקרנה אותנו, זאת השאלה הזאת – "האם מתקנים מתנפחים מייצרים קרבה זה לזה"?, תודו על האמת, נכון שזה מעניין לדעת מה התשובה לשאלה זאת? ובכן, כמובן שמתקנים מתנפחים עוזרים לייצר תקשורת בין בני אדם. בין הילדים לחברים הכי טובים שלהם, בין ההורים לבין ילדיהם, ובין קולגות לעבודה לבינכם. כולם חפצים לצלוח את מבוך המכשולים, ליהנות מכל רגע ורגע. כל מי שמשתתף במתקנים המתנפחים עשוי לחזק את מערכת היחסים עם מי שלצדו הוא משחק. מדובר על אינטראקציה חיובית ומטפחת קשרים בין אישיים, בלי כל ספק.
האם מתקנים מתנפחים מזכירים לכם את הנוסטלגיה שבילדותכם?
שאלה חשובה – "האם מתקנים מתנפחים מזכירים לכם את הנוסטלגיה שבימי ילדותכם", נשמח להשיב עליה. כפי שציינו לעיל, בכל מבוגר מסתתר ילד קטן. ומה באמת שווים החיים בלי נצירה של אותם הזיכרונות? כשבני אדם מריצים במחשבות שלהם את מהלך חייהם, הם זוכרים בעיקר זמנים טובים. רגעים גדולים במשך החיים שלהם. הם נזכרים בזיכרונות קסומים, שמעוררים אצלם רגעי אושר. אנקדוטות של שמחה. צרו זיכרונות חדשים עם הילדים שלכם. תעלו על המתקנים, אל תירתעו. יש מספיק מקום לכולכם. תסייעו לילדים שלכם לבנות זיכרונות משותפים עמכם. תגרמו להם, בעוד עשרים שנים מהיום, להתענג על רגעי הנוסטלגיה אתכם, ורק אתכם.

כיצד מתקנים מתנפחים יהפכו כל חוויה לכיף אמתי?

על השאלה המשמעותית – "כיצד מתקנים מתנפחים עשויים להפוך כל חוויה לכיף אמתי?", נשמח להשיב. באם יש לילדים שלכם אירוע בקרוב, ההנאה הינה חיונית לצליחת האירוע שלהם. היא הכרחית בשבילם, והיא הכרחית בשביל החברים שלהם. עם מתנפחים מובטח להם עונג צרוף וכיף אמתי. הם יחוו חוויה שטרם ידעו כמותה בכל משך חייהם הקצרים. זאת אולי תהיה הפעם הראשונה שהם יצחקו ותראו את לובן השיניים שלהם במלואו.
ומה בדבר הסיפוק שמקבלים מן מתקנים מתנפחים?
שאלת המילניום – "מה בדבר הסיפוק שמקבלים מן מתקנים מתנפחים?", ובכן, נגיב לאלתר. הסיפוק שמקבלים מהמתנפחים הוא מידי. מדובר באטרקציה מרגשת, בהשתכשכות במים מרעננים, קרירים ומלטפים, בפרט בימי הקיץ הלוהטים. במקום להתניע את הרכב, להתלבש יפה, ובכל סוף שבוע לתור אחרי אטרקציה חדשה, כדי שהילדים שלכם יעזבו את המסכים, השכירו את המתנפחים, והעניקו להם סיפוק שאין שני לו. אתם לא חייבים לרכוש את המתנפחים, באם ידכם אינה משגת כעת. אתם בהחלט יכולים לשכור אותם בכל זמן נתון.

האם מציאת מקום שמציע מתקנים מתנפחים באמת מייתר את כל הטרחה שמסביב למסיבה?

נשאלת השאלה החשובה – "האם מציאת מקום, אשר מציע מתקנים מתנפחים, באמת מייתר את כל הטרחה שמסביב למסיבה"?, ובכן, שאלה די קטלנית. נתחיל ונאמר, שעל פניו, נראה כי כיום ממש לא כדאי להפיק מסיבה מהבית. שוו בנפשכם – לנסוע לקניות, לעמוד בתור לקבלת שירות, להמתין לקופאית, לחזור הביתה עם כל המצרכים הכבדים. לטרוח במשך שעות על הכנת האוכל לאירוע. להשקיע בכל הקישוט של המקום. ובסיום האירוע – לנקות את כל המקום. רק מהתיאור – עוד לא התעייפתם? אנחנו ממש כן. כך, שבאופן עקרוני, עדיף למצוא ספקי שירות ומקום לאירוע, ושהם כבר "ישברו את הראש", ורק שתדעו, שבסיכומו של דבר תצאו רק מורווחים מכל העניין. ובמקום לשכור את כל המתקנים המתנפחים, להבין איך מתפעלים ואיך מתקינים אותם, להרטיב ולכלכך את כל החצר שלכם – פשוט תזמינו שירות של השכרת מתנפח כזה או אחר, ויהיה כבר מי שינקה אחריכם…

האם מתקנים מתנפחים ממריצים?

 1. יש שאלות שחייבות להישאל, אחת שכזאת הינה – "האם מתקנים מתנפחים ממריצים"?, נשמע לכם קצת תמוה, בוא נבחן את התשובה לשאלה. יש מתקנים שאכן עשויים מאוד להמריץ. מוציאים בהם המון אנרגיות, וכל החושים פועלים במקביל. איזה בדיוק? טוב ששאלתם, להלן נדגים. מתקנים כדוגמת הנמר עם הפה הענק, כמו גם היפופוטם. הם מחייבים משנה מרץ, מרתקים, ובאופן הכללי – רק ממריצים. מקום להיפטר מרגרסיות ומעצבים.
  מדוע כה הרבה אנשים מתעניינים אודות מתקנים מתנפחים?
  שאלה שחשובה להרבה אנשים – "מדוע כה הרבה אנשים מתעניינים אודות מתקנים מתנפחים"?, ובכן, אין פה תשובה אחת ממצה, כי אם ערב רב של תשובות. ונתחיל מהתחלה
  פעם, רק באירועים רבי משתתפים היו עושים שימוש במתקנים. אירועים שהופקו בידי חברות גדולות. ואילו במציאות העכשווית, נראה כי במרבית הבתים במדינת ישראל מקפידים על השכרת המתנפחים בכל אירוע, קטן כגדול.
 2. כמה שכולם מנסים להיות מקוריים, בכל אירוע, פעם אחרי פעם, אין צורך לחשוב "איך ממציאים את הגלגל" כל אירוע מחדש. היו נועזים ומקוריים עם מתנפחים. יש לנו מגוון רחב כמו מתנפח טירה עם מגלשה, מתנפח ג'ונגל, מתנפח חד קרן ועוד רבים אחרים.
 3. מסיבה של ילדים עשויה להיות מעייפת למדי, בפרט אם הם עוד לא בני עשר. כל הורי הילדים מגיעים לאירוע. בימים כתיקונם, היה כל הורה נצמד לילד שלו, ומנסה לתמרן את השתתפותו באירוע. אבל כיום, שיש מתקנים כאלו, הילדים באירוע לגמרי שוכחים מההורים – והם, יכולים לקשקש להנאתם עם הורי הילדים האחרים, ולבלות זמן איכות קצת לעצמם. ככלות הכול, גם להורים מגיע קצת זמן איכות, הלא כן?
 4. ואיך לא נשכח את המעלה הכי גדולה של מתנפח? הוא עשוי להתאים לכל גיל, קטן או גדול, פעוט או תינוק, צעיר או מתבגר, ואף מבוגר למדי. אתם יכולים פשוט לשחרר את הילדים, אף במידה והם בני ארבע או חמש, לשחק להנאתם במתקנים עם כל החברים לגן שלהם.
 5. ואולי גולת הכותרת – ההיבט של העלות. אתם בוודאי כבר מנוסים עם כל מיני אטרקציות. להזמין איש מקצוע, כמו למשל – אומן חושים או אסטרולוג, יעלה לכם לא מעט כסף, ותחוו לבטח פחות הנאה. ואילו בהשכרה של מתנפחים תצאו בנזק כספי מזערי, ותיהנו מחוויה שאין שניה לה.
 6. באם נמאס לכם שכל שנה יש את אותו הדבר, אותם המתקנים, כך שיש תחושה שזה כבר מיצה את עצמו, אתם פשוט יכולים לגוון. בכל אירוע פשוט תזמיני מתקנים שונים. תשימו לב לאיזה מתקנים הזמינו הורי החברים שלכם, ותימנעו מלהזמין אותם באירוע של הילדים שלכם.
 7. ונסיים עם האמירה – שעם יד על הלב, אין הורה שלא רוצה לראות את פני ילדיו קורנים מאושר. השמחה שתנבע מפני הילד שלכם, עם הזמנת מתקנים מתנפחים, ליום האירוע שלו, שווה כל שקל. לראות אותו ממתין בתור לתורו, זה פשוט חוויה יוצאת מגדר הרגיל.
מתנפח טום וג'רי
מתנפח טום וג'רי
מתנפח ספידרמן
מתנפח חד קרן
דילוג לתוכן