לוגו ג'אמפ קידס

מתנפחי מים

יש אירועים, במיוחד אירועים של ילדים, שאי אפשר לחגוג בלי אטרקציות. הטענה "אבל כולם"… אכן מקבלת במקרה זה משנה תוקף. כל ההורים מקפידים על הזמנת אטרקציות לאירועים של הילדים שלהם, האם אתם באמת מוכנים להיות האחראיים על כך שהילד שלכם יישב בכיסא המטופלים, עוד כמה שנים, ויזכיר למטפל שמנעתם ממנו חוויה כה חשובה בחייו? אנו מאמינים שאתם ממש לא מוכנים לכך :). ואחת האטרקציות הכי נחשבות כיום בעולם הילדים היא, איך לא, מתנפחי מים. יש להם הד תקשורתי בשווקי מרחבי תבל, בעוד תעשיית המתנפחים אמורה להאמיר לכמעט שישה מיליארד דולרים, עד סוף השנה. המשיכו לקרוא, ותלמדו לבטח דברים חדשים שלא ידעתם על עולם המתנפחים.
לרשימת כל מתנפחי המים להשכרה

האם מתנפחי מים תופסים הרבה מקום?

אם יש שאלה שמטרידה הרבה הורים, לפני רכישת או השכרת מתנפחי מים, היא – "האם מתנפחי מים תופסים הרבה מקום", שאלה בהחלט לגיטימית, שיש להיערך אליה בהתאם. ועל כך נגיב, כי מתנפחי מים אינם תופסים, לרווחת ההורים, יותר מדי מקום, כמו שמבנה עומד עשוי לתפוס. וזאת בפרט שאפשר לקפל אותם מיד בתום השימוש, ובכך מתפנה המקום שוב, כאשר המתקן כבר לא בשימוש. והרי לכם רווח כפול…

מה חשוב לוודא לפני השכרת מתנפחי מים?

על השאלה הניכרת – "מה חשוב לוודא לפני השכרת מתנפחי מים"?, נענה מיד. בשל כך שמדובר אודות רכישה או השכרה שלא עושים כל יום, אסור להקל ראש בתהליך. קודם כל, עליכם לוודא שהמתנפחים עשויים מחומר איכותי, כמו גם מחומר יציב, על מנת שתוכלו ליהנות מהם לטווח הארוך, ולא יהיה מדובר על שימוש חד פעמי. שנית כל, על מנת לתפעל מתנפחי-מים, יש לדאוג שהחברה תספק לכם מפוח, שבאמצעותו תנפחו את המתנפחים. אפשר להפעיל את המתנפחים באמצעות חשמל או בנזין, הבחירה בכל אחת מהאופציות נתונה לגמרי לשיקולכם. ואז אפשרי לחבר אותו לצינור המים, וזאת בשביל לקבל את אספקת המים הדרושה להפעלה מיטבית של המתנפחים. כמו כן, עליכם לוודא מבעוד מועד שהחברה תספק לכם מתנפחים בגודל שמתאים לחלל שייעדתם להם. מתנפחים גדולים מדי עשויים להיות לרועץ. הם לא ייכנסו לחלל הייעודי. ובוודאי שאינכם מעוניינים לאכזב את הילדים שלכם, שחיכו המון זמן למתנפחים.

מה מצריכה ההתקנה של מתנפחי מים?

בהקשר לשאלה – "מה מצריכה ההתקנה של מתנפחי מים"? נגיב לאלתר. הדבר שהכי חשוב, עם בוא מתנפחי-מים לביתכם, בא לידי ביטוי במציאה של קרקע שטוחה. אפשר להקים את המתנפחים בכל מקום בבית, אבל יותר סימפטי להקים אותם בחלל החיצוני, לרבות בגינה, בגרז' או בחנייה של הבית. עליכם להציב את המתנפחים במקום שנראה לכם הכי סביר שהם לא יישכחו, ובמקום שעונה על המאוויים ועל הצרכים שלכם. חברה שמכבדת את עצמה, תעניק לכם שירות של משלוח עד הבית, בדרך כלל השירות יגובה עם תוספת תשלום, כאשר כל הציוד הנדרש יתלווה למתנפחים. לרוב השליח הוא מקור חיצוני, שלא ידע כיצד להתקין את המתנפחים. בעוד נתקלתם בבעיות של התקנה, צרו קשר מיד עם נציגי החברה, והם יותר מישמחו לשלוח אליכם מתקין מוסמך ובעל ניסיון.

מדוע חשוב הניידות של מתנפחי מים?

שאלת המיליון ₪ – "מדוע חשוב הניידות של מתנפחי מים"?. ובכן, להלן התשובה המוחצת שלנו. מפאת הסיבה, שבעטיה מתנפחים מים ניידים, הנכם עשויים למקם אותם בכל מקום שבו אבתה הנפש שלכם. בכל אזור בבית, ומחוצה לו. הדבר שהכי חשוב, ואל תשכחו, שצריך לנייד את המתנפחים במקום שיש בו גישה לייצור של מים ולניפוח. אופן הניידות של המתנפחים מאפשר לכם לשמור עליהם כביום רכישתם בכל זמן נתון. תוכלו לרוקן מהם את המים בלי כל בעיה, ואז לקפל ולאחסן אותם, וואלה, התפנה לכם המקום כהרף עין.

האם מתנפחי מים מחייבים כמות רצינית של מים?

נוכח המיתוס, שטוען כי מתנפחי מים מחייבים כמות רצינית של מים, אנו שמחים להיות מי שיפריך את המיתוס הזה. לעומת בריכת שחייה או מגלשת מים קבועה, מתנפחים מים צורכים הרבה פחות מים, ואי אפשר בכלל להשוות את הבדלי הצריכה בניהם. כמו כן, ניתן למחזר את המים שבמתנפחים, וניתן להמשיך לעשות שימוש עם המים שמילאתם בפעם האחרונה שהשתמשתם במתנפחים. מה שבטוח, שחשבונות המים שלכם לא יאמירו בגלל מתנפחי המים.

האם מתנפחי מים יסבו לכם הנאה?

זאת נשמעת שאלה רטורית למדי, אבל בכל זאת נשאל אותה – "האם מתנפחי מים יסבו לכם הנאה"?, ובכן נענה על כך בקצרה. ניתן לשאוב הנאה צרופה ואמתית מן מתנפח מים. זאת אולי האטרקציה הכי גדולה שתיחשפו אליה בחיים שלכם, אם לא הגדולה מכולן. הוא אפילו מתעלה על ההנאה שמפיקים מבריכת שחייה. בעוד השמש במדינת ישראל, בפרט בעונת הקיץ, מכה ללא רחם – מה יותר מהנה מאשר להשתכשך ולשחק במתנפחים? קשה למצוא תשובה אותנטית לשאלה שכזאת. מעבר לכך, במידה שאתם חווים רגעי שעמום, במיוחד נוכח תקופת נגיף הקורונה, תוכלו לבלות זמן איכות עם הילדים שלכם, ובעיקר להסתיר את העובדה שיתכן שאתם אפילו נהנים יותר מהם.

האם אפשר להתאים אישית מתנפחי מים?

כשדנים בשאלה – "האם אפשר להתאים באופן אישי מתנפחי מים"?, נראה שהתשובה כבר מופיעה בשאלה. בהחלט אפשרי להזמין מהיצרן מתנפח מים שיתאימו אותו בהתאם לצרכים שלכם, לרצונות שלכם. קיים מנעד רב של סוגי קונספט של מתנפחים, אתם צריכים להבין מה הכי מלהיב אתכם, ואין כל בעיה להתאים אותו אישית אליכם. התאמה אישית פירושה בחירת הצבע המתאים ביותר, הטקסטורה הרצויה, מה שהכי מדבר אליכם, וגם בחירת הנושא הכללי.

האם מתנפחי מים מתומחרים גבוה מדי?

שאלה שרבים רוצים לשמוע את התשובה עליה – "האם מתנפחי מים מתומחרים גבוה מדי"?, שאלה קצת מתיימרת, אבל בכל זאת נגיב. מתנפחי מים להשכרה הרבה יותר כדאיים וזולים מרכישה של מגלשת מים או של בריכת שחייה. והם הרבה יותר מודולריים וניידים. שיש לזקוף זאת לזכותם. אומנם ציינו שהם זולים יותר, אבל כל בעל חנות או יצרן מתמחר את המתנפחים כראות עיניו. מאוד יכול להיות שתיתקלו ברשת האינטרנט בדיוק באותו סוג של מתנפח, כאשר במקום אחד מופיע המחיר, ובמקום אחר מופיע מחצית מהמחיר. ראשית כל, תוודאו שכל הנתונים הטכניים זהים אחד לאחד. שנית כל, תוודאו שהציוד הנלווה תואם בשתי המקומות. כדאי לעשות קצת "שיעורי בית" בטרם ההשכרה של המתנפחים, מאשר אחר כך לגלות שעבדו עליכם עם התמחור הגבוה מדי.

האם מתנפחי מים בטוחים לילדים?

שאלה שאין שניה לה – "האם מתנפחי מים בטוחים לילדים"?, ועל כך נענה, בוודאי שכן. מתנפחים עם מים מגיעים בחבילה אחת עם הוראות ואמצעי הבטיחות. דבר ראשון, לשם התחלה, אתם חייבים להיות מודעים אליהם. "אי ידיעת החוק – איננה פוטרת". ועל כן, אם משהו לא ברור לכם, כדאי שתשאלו כבר למן ההתחלה את נציגי השירות של החנות. מדובר במתקן ידידותי למשתמש, ולמעט מקרים ממש קיצוניים, הוא בוודאי ובוודאי בטוח לילדים.

האם זאת בעיה להתקין מתנפחי מים?

בבואנו לדון בשאלה – "האם זאת בעיה להתקין השכרת מתנפחי מים"?, נשיב מיד. אפשרי למצוא למכירה או להשכרה המון מתנפחים עם מים להשכרה. אין זה מחייב המציאות שתצטרכו מדריך מקצועי, על מנת להבין איך להתקין את המתנפחים. מה שחשוב שתהיה לכם, כאמור לעיל, קרקע שטוחה ומוכנה. אין זה משנה איפה תתקינו אותם, בבית או בגינה. איפה שהכי נוח לכם. רק תוודאו שאתם באמת הבנתם כיצד להתקין את המתנפחים, ובמידה שיש לכם שאלות, הרימו טלפון, מבלי להתבייש, לצוות שירות הלקוחות, ותבקשו תדריך קצר.

מתנפח מים בנג'י ראן
מתנפח טום וג'רי
מתנפח מגלשת מים טייפון
מתנפח מגלשת מים דקלים
דילוג לתוכן