לוגו ג'אמפ קידס

מתנפחים לילדים

האם ראיתם פעם ילד, אשר אינו אוהב מתנפחים לילדים? נראה כי גם לא תראו. ילדים אוהבים את כל הריגוש שסובב סביב המתנפחים. את כל הפעילות והוצאת המרץ. את המשחק שמשותף גם להם והן לחברים שלהם. מפעילות שבעיקר מהנה, ולא גובלת בסכנות. בקיצור, הם מאוד אוהבים את מתנפח לילדים. ברור שהשיקול הראשון שלכם, בין אם להשכיר מתנפחים ובין אם לרכוש מתנפחים, הוא העלות שלהם. יש כיום המון מבצעים למתנפחים, ואין כל רע בלמצוא דיל כדאי, במחיר מוזל. ברם, חשוב שתדעו, שלפעמים "הזול יכול לעלות ביוקר". ויש סיבה לכך שהוא זול. יש יצרנים של מתנפחים שעושים שימוש עם חומרים שאינם איכותיים, וזאת על מנת שיהיה אפשר להוזיל את המחיר של הייצור. מכאן נובע, בהכרח, שחלק מן המוצרים הללו בכל אינם בטוחים או עמידים, למשל בפני רטיבות. זה רק עניין של זמן עד שהם ייקרעו או שהם יושבתו כליל. רגע לפני שאתם בוחרים במתנפחים, כדאי לוודא שמדובר אודות מוצר איכותי, שיוצר מחומרי גלם איכותיים בלבד.

 מה הם בעצם מתנפחים לילדים?

כשמדברים על מתנפחים לילדים, מתכוונים בעיקר למוצר היברידי, מגומי ומפלסטיק, מוצר עמיד, שאפשר לנפח אותו כמעט בכל חלל. באמצעות המתנפחים תוכלו ליהנות ממתקני מים ישירות בגינה שלכם, ולהפוך כל אירוע כאילו היה עולם ומלואו. אינכם חייבים ממש אירוע, כדי ליהנות מהמתנפחים, אתם יכולים פשוט להעביר את שעות הערביים בהנאה ובכיף צרוף.

במה תלויה העלות של מתנפחים לילדים?

כל יצרן וכל חנות מתמחרים באופן שונה מתנפח לילדים. העלות של המתנפחים לילדים מתכתבת עם אופי המתקן, עם הייחוד שלו, עם הגודל, וכמובן עם הביקוש שלו. מה שחשוב, כאמור לעיל, לא לחשוב על מחיר שיבוא על חשבון האיכות. זאת לא חוכמה לחסוך כמה שקלים, ואז ליהנות באופן חד פעמי מהמתנפחים. כל הרעיון זה לקנות כאלה שישרתו אתכם לטווח הארוך, ולא שישרתו אתכם לפעם או לפעמיים מקסימום.

כיצד תדאגו שמתנפחים לילדים יהיו פונקציונליים?

אנו בטוחים, שלפני רכישת או השכרת מתנפחים לילדים, חשובה לכם הפונקציונליות. מה שאתם צריכים לעשות לשם כך, הוא פשוט למצוא מקום רחב ידיים דיו. כדאי אפילו למדוד מראש את השטח המיועד, שלא יהיו אחר כך אכזבה ומפח נפש, באם המתנפחים יהיו גדולים מדי למקום שהקצבתם להם. ואל דאגה, אנחנו נתקין ונפעיל את המתנפחים במידה ותרצו

מדוע ילדים כה מתרגשים ממתנפחים לילדים?

ילדים מאוד מתלהבים מכל סוגי מתנפחים לילדים. לא משנה אם מדובר אודות מתקני מתנפחים פשוטים וקטנים, או שבאם מדובר אודות מתנפחים מסיביים, עם שילוב של אנקדוטות של מים, מגלשות, נדנדות או סחרחרות וכולי. המתקנים הללו הם אולי המקום היחיד שבו הם מוציאים מרץ. המקום היחידי שבעקבותיו הם מסכימים לעזוב את משחקי המחשב והטלפון הנייד. המתנפחים אולי הפעילות היחידה שמספקת לילדים עת מופלאה, עמוסה בהנאה ובריגוש. ולא משנה בני כמה הילדים. ככלות הכול, גם המבוגרים מתלהבים רבות ממתנפחים.

מאיזה חומר עשויים המתנפחים לילדים?

חשוב מאוד, לפני רכישת או השכרת מתנפח לילדים, להבין מאיזה חומר הם עשויים בדיוק. יש יצרנים שמקפידים על איכות המתנפחים, ודואגים שהחומרים שלהם יהיו עמידים, ויש יצרנים שממש לא. תנאי מזג האוויר עשויים לפגוע במתנפחים שאינם עשויים מחומר איכותי, על כן בחנו מראש את החומרים שבהם השתמש היצרן של המתנפחים, ובשום אופן אל תתפשרו על האיכות. גם לא עבור הנחה משמעותית. החומרים השכיחים של המתנפחים הם ניילון, פוליוויניל וכמובן פי וי סי.

מה הוראות ההפעלה של מתנפחים לילדים?

יש המון הוראות הפעלה למתנפחים לילדים. איננו יכולים להציג בפניכם כאן את כולם, אבל נציג בפניכם את המשמעותיים שמבניהם. כלהלן –

  • אסור, בתכלית האיסור, למלא ביותר מדי מים את המתנפחים. מילוי יתר עשוי לגרום לפיצוץ של המתנפחים, שמצד אחד יחרב את המתנפחים, ומצד שני עשוי חלילה להסב נזק לילדים. בעודכם ממלאים מים במתנפחים, המשיכו למלא את האוויר, עד שהוא משתחרר באמצעות שסתום של הפחתת הלחץ.
  • יש לדאוג לניקיון מסיבי של מתנפח לילדים. פעולת הניקיון שלו להיעשות באמצעות סבון רגיל ומים חמימים קמעה. יש לשמור על הניקיון באופן תמידי, ולא רק לפני שהילדים מתחילים בפעילותם. ממש לא כדאי לכם לשטוף את המתנפחים עם חומרי חיטוי על בסיס שמן או על בסיס כלור. הם עשויים להזיק מאוד ולגרום לצבע לדהות, מה שבהכרח משפיע אף על העמידות של המתנפחים.
  • כדאי לאחסן את המתנפחים רק כשהם יבשים לגמרי. בתום הריקון שלהם, מומלץ לוודא שהמתקנים יבשים לגמרי, בטרם אחסונם. באם תאפסנו את המתנפחים בעודם לחים, כי אז תגלו הופעה של טחב, שממש לא סימפטית. מה שיעשה בהכרח את השימוש העתידי ללא בטוח. בתום המשחקים, תוודאו שהוצאתם כליל את כל המים. תותירו את המתנפח בחוץ, אל מול קרני השמש, מינימום שעתיים שלוש, על מנת שהייבוש יהיה מושלם.

כיצד, באמצעות מתנפחים לילדים, הקיץ שלכם ייראה אחרת?

מי לא אוהב את עונת הקיץ? הכול פורח ומלבלב, נעים בחוץ, וכל האפשרויות פתוחות בפניכם. ברור כי רצוי להישאר בבית ולא לצאת החוצה לקרני השמש היוקדות. ומה בכל זאת עושים בכל התקופה הזאת? הו, יופי ששאלתם. הכירו את השחקן הלא כל כך חדש, הלא הוא – מתנפחים לילדים. לא עוד ילדים אל מול המחשב או שאינם מורידים את עיניהם מהטלפון הנייד. ברגע שתרכשו או שתשכרו את המתנפחים, תתחילו לראות את ילדכם הרבה יותר בחוץ, בגינה. ואפילו החום המעיק של חודשי יולי אוגוסט לא יכריע אותם. סוף כל סוף תזכו לראות אותם "מנענעים" קצת את גופם. שורפים קלוריות.

האם יש ממה להישמר בעת טיפול במתנפחים לילדים?

כאשר אתם באים במגע עם מתנפחים לילדים, עליכם להישמר מכל משמר מלהחזיק חפצים חדים בידיים שלכם. חפץ חד עשוי לנקב את המתנפחים, ופה יסתיים תפקידם הכה חשוב. במידה ויש לכם בעיה במתנפחים, שמחייבת תיקון לאלתר, מצאו את כלי העבודה המתאימים, שהומלצו לכם על ידי היצרן. תוודאו שהמקום שבו ניצבים המתנפחים חף מכל אבן משוננת, קוצים או מסמרים, לכל מקרה שלא יבוא…

האם מתנפחים לילדים מחייבים חלל גדול למדי?

לשאלה – "האם מתנפחים לילדים מחייבים חלל גדול למדי"? נשיב בלאו מוחלט. למעשה מדובר אודות חלל די קטן, תלוי כמובן בגודל של המתנפחים. מה שכה טוב במתנפחים לילדים, שברגע שלא משתמשים בהם, אפשר לקפל ולאחסן אותם. כך שאתם יכולים להפוך את החלל הייעודי של המתנפחים לכל מטרה אחרת.

האם ההתקנה של מתנפחים לילדים מסובכת?

נאמר לכם בריש גלי – ההתקנה של מתנפח לילדים ממש אינה מסובכת. מה שחשוב לדעת, שיש להתקין אותם על גבי קרקע שטוחה. הקרקע יכולה להיות מקורה, כמו למשל – מסך, או מגרש למשחקים; בעוד היא יכולה להיות גם חלל פתוח, כמו למשל – מדשאה. כל הציוד הנלווה, לרבות – משאבת מים, מגיע באופן מודולרי עם המתנפחים, מה שחשוב שתהיה לכם גישה למים, והשאר כבר היסטוריה…

האם מתנפחים לילדים כרוכים בהוצאה כספית ניכרת?

על השאלה הניכרת – "האם מתנפחים לילדים כרוכים בהוצאה כספית ניכרת"? נענה לכם בדרך של דוגמה. באם הייתם רוצים לרכוש בריכת שחייה או מגלשת מים ענקית, הייתם מוציאים הון עתק. ואילו עבור המתנפחים לילדים תוציאו הרבה פחות כסף, וגם כל בני הבית ייהנו מהם יותר. ההוצאה הכספית בגין הציוד הנלווה בטלה בשישים. בניגוד למשל לבריכה שמחייבת מקום מבוטן ויציב, וכמובן רחב ידיים, המתנפחים זקוקים למקום הרבה פחות קטן, ואפשר לקפל אותם בתום השימוש. אז תגידו לנו אתם – מה לדעתכם יותר משתלם כלכלית?

מתנפח הישרדות
בוב ספוג
מתנפח ספארי גדול
מתנפח רכבת אתגר
דילוג לתוכן